AMPER 2021 se bohužel odkládá, dočkáme se jej v květnu

Svátek všech nadšenců do elektromobilů – i tak by se dal nazvat brněnský veletrh AMPER 2021. Na každém ročníku máme šanci vidět ty nejnovější elektromobily, sledovat trendy na trhu a inspirovat se.  Bohužel dle aktuálních informací si na další ročník budeme muset počkat o něco déle, protože do něj vrazil vidle starý známý COVID-19. Naštěstí však nejde o příliš velké zdržení, termín se přesunuje z měsíce března na 18-21. května 2021.

AMPER 2021 se odkládá

Špatnou – avšak pochopitelnou – zprávu jsme se dozvěděli skrze oficiální web události. Pořadatelé na něm vzkazují vystavovatelům i partnerům, že nejsou schopni v rámci vládních opatření naplánovat a realizovat tradiční veletrh. Celé vyjádření zní takto.

Vážení vystavovatelé a partneři veletrhu,
s ohledem na stávající epidemiologickou situaci týkající se COVID-19 a průběžná mimořádná opatření Vlády ČR, která omezují pořádání hromadných akcí včetně konání veletrhů, si Vás dovolujeme informovat o posunu termínu veletrhu AMPER na květen 2021 na Výstavišti Brno. Veletrh proběhne ve dnech od 18. do 21. května 2021. Věříme, že tento květnový termín zaručí bezpečný průběh veletrhu bez vážnějších omezení a současně očekávanou návštěvnost.

Přejeme, aby se pořadatelům náhradní termín povedl a doufáme, že se opravdu uskuteční. Za náš tým můžeme říct, že tam určitě budeme! Přejeme hodně úspěchů.